Fijn bandje. Sluiting erg lastig omdat hij helemaal losgaat.
7. April 2025
Titan Uhrenarmband Apple Watch 49mm - titan/orange
Fijn bandje. Sluiting erg lastig omdat hij helemaal losgaat.
Ronald Wubben | Oldenzaal | 27. März 2026 08:22
|
Anstoß Uhrenarmband:
|
Speziell |
|---|---|
| Art Schliesse: | Magnetisch |
| Material: | Titanium |
| Apple Modell: | 44 - 45 - 46 - 49 mm |
|---|---|
| Befestigung Uhrenarmband: | Slide-in |
| Breite Schliesse: | 24 mm |
|
Länge band:
|
180 mm |
| Material Schliesse: | Titanium |
| Oberfläche: | Matt |
| Typenummer: | 44 - 45 - 46 - 49 mm |